Pálení čarodějnic_2019

SDH Svinčany pořádal tradiční pálení čarodějnic na místě u bývalého klubu SDH ve Svinčanech. 30. 4. 2019 od 19 hod. si naše hasičky připravily společně s dětmi taneční vystoupení, kterému jsme všichni s nadšením přihlíželi. Následovalo zapálení hlavního ohně. Pro všechny zúčastněné bylo připravené opékání párků a drobné občerstvení. Celý večer se nesl v příjemné jarní náladě a sousedském posezení u ohňů. Počasí nám přálo, a tohoto jarního podvečeru, před Filipojakubskou nocí se zúčastnilo téměř 100 návštěvníků. Jsme rádi, že i přes provizorní podmínky byla tato akce tak hojně navštívena. Celý Sbor dobrovolných hasičů ve Svinčanech děkuje všem, kteří se mezi nás přišli podívat a společně s námi přivítali jaro.