Pálení čarodějnic_2015

Obecní úřad Svinčany ve spolupráci s SDH Svinčany pořádal tradiční pálení čarodějnic v areálu sportoviště ve Svinčanech u hasičské zbrojnice 30.4. 2015 od 18,30 hod., kdy vyšel lampiónový průvod z místní návsi. Počasí nám přálo a množství zúčastněných přesahoval 155 povětšinou místních obyvatel .

Obecní úřad Svinčany zajistil pro přítomné děti opékání buřtů, místní děti předvedly čarodějnické předtančení a SDH připravil dětem oheň, spoustu soutěží s odměnami a skvělou atmosféru při tomto jarním podvečeru před Filipojakubskou nocí. Všichni jsme se dobře bavili a jsme rádi, že je tato tradice čím dál více navštěvována. Obecní úřad Svinčany a  celý Sbor dobrovolných hasičů ve Svinčanech děkuje všem, kteří se mezi nás přišli podívat a společně s námi přivítali jaro.