Memoriál Zdeňka Kubína_2014

Dne 6. září 2014 uspořádal Sbor dobrovolných hasičů 16. ročník MEMORIÁLU Zdeňka Kubína v požárním sportu. Celkem soutěžilo 12 týmů mužů a 3 týmy žen. Sportovalo se za krásného počasí o hodnotné ceny. Mezi muži se na 1. místě umístilo družstvo Svinčany A, 2. byli muži z Klešic a 3. mužstvo Svinčany B. Mezi ženami byly na 1. místě Třebovice, na 2. Svinčany a na 3. Stéblová.

Během soutěže probíhala charitativní doprovodná soutěž Rychlý záda pod záštitou „Raná péče EDA, o. p. s.“ a SDH Svinčany.

Výtěžek byl věnován na pomůcky, které pomohou rozvinout zrakové funkce Kuby Kubína. Tímto děkujeme všem hasičům za vynikající organizaci a občerstvení, dále pak sponzorům a hostům, kteří nás podpořili.

Poděkování za finanční dar pro Jakuba Kubína patří SDH Svinčany a lidem s laskavým srdcem

„Každý člověk je úžasný, protože každý může něčím sloužit a pomáhat jiným. K tomu člověk nepotřebuje univerzitu, ale laskavé srdce. Duši zrozenou z lásky.“ Martin Luther King

Dovolte nám, abychom slovy Martina Luthera Kinga poděkovali všem úžasným lidem s laskavým srdcem ze Svinčan a všem hasičským sportovním týmům, které se zúčastnily 16. ročníku Memoriálu Zdeňka Kubína. Všem těmto lidem, kteří nám pomohli vybrat finanční prostředky na pomůcky, jež pomohou rozvinout zrakové funkce našeho Kubíka, děkujeme. Vážíme si toho, že máme nablízku lidi, kteří i v této složité době dokáží myslet na druhé a pomáhat potřebným.

Za nás rodiče Kubíka touto cestou chceme mnohokrát poděkovat SDH Svinčany, že nám umožnil uspořádat charitativní akci, na které se pro Kubíka vybralo 9500 Kč. Zvláštní poděkování patří SDH Hrobice a obci Hrobice za sponzorský dar 2000 Kč.

Děkujeme,

rodiče Kubíka Pavlína Simandlová a Zdeněk Kubín