Dětský den_2016

SDH Svinčany s podporou Obecního úřadu pořádal v sobotu 28.5. 2016 od 14:00 hod. ve sportovním areálu Svinčany dětský den na téma „Sportovní dětský den“. Soutěžilo se ve 12-ti disciplínách. Děti si vyzkoušely: „hokej, fotbal, veslování, sport.rybolov, lyžování,basketbal, gymnastiku, bowling, skok do písku, hod do dálky, běh přes překážky, závod na koloběžce. Počasí nás nechalo v klidu asi 2 hodiny, potom přišla průtrž mračen a museli jsme Dětský den ukončit. Dětí bylo letos méně, soutěžilo 32 dětí, počasí nás vyhnalo v polovině dětského dne.  Společně s dětmi se zde sešlo více než 70 lidí, za což vděčíme všem zúčastněným, kdo si našel čas na příjemně strávenou sobotu ve společnosti sboru dobrovolných hasičů, děkujeme vám a těšíme se příští rok.